052-9095406
תמונת נושא: ציפוי אמבטיה ישנה בטירה

אם לא מזמן קניתם דירה חדשה והדבר היחיד שמטריד אתכם בה זו האמבטיה, כדאי שתדעו שיש מה לעשות בנידון. זה נכון שתוכלו להחליט שאתם קונים אמבטיה חדשה במקום זו הישנה, אך האמת היא, שתמיד כאשר קונים דירה יש כל כך הרבה הוצאות, עד כי לקנות אמבטיה זו אופציה שנראית יקרה מידי. מצד שני, האם באמת תימנעו מלהיכנס לאמבטיה רק כי היא נראית חלודה, שבורה או בעלת ציפוי הרוס? זה גם לא הגיוני ולכן כדאי שתדעו: ניתן לבצע ציפוי אמבטיה ישנה. ציפוי של אמבטיה ישנה בטירה זה מסוג אותן העבודות שיש היום לא מעט מומחים שיוכלו לעשות עבורכם, אז למה שתדחו את העניין? אם תזמינו אנשי מקצוע לטיפול בבעיה מהר מאוד תוכלו למלא את האמבטיה ולצלול פנימה אחרי יום ארוך כך שזה מומלץ בחום.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - חייגו 052-9095406 או השאירו פרטים:

לכמה זמן הציפוי החדש יחזיק מעמד?

כאשר מדברים על ציפוי אמבטיה ישנה בטירה תמיד עולה השאלה האם זה באמת כדאי שכן המטרה היא לרוב ליהנות מהאמבטיה החדשה לכמה שיותר זמן. לכן זה ברור שאם הציפוי יחזיק רק שנה, הרי שאולי בכל זאת עדיף יהיה לחשוב על קניית אמבטיה חדשה. מה שיקבע לכמה זמן יחזיק מעמד הציפוי תלויה בסוג החומרים שבהם עושים שימוש אך גם בטיב העבודה. האם מדובר על אנשי מקצוע מובילים שעושים עבורכם את העבודה? או שאולי מדור על אדם חובבן שמנסה להתקין את הציפוי? שימו לב בנקודה הזאת שזה אומנם אפשרי להתקין ציפוי אמבטיה ישנה לבד, אך אם התוצאה תהיה חובבנית ולא מספיק איכותית, זה לא מומלץ. אם אתם רוצים להבטיח שהציפוי החדש ילווה אתכם לאורך שנים אתם צריכים למצוא אנשי מקצוע מומחים בטירה שיוכלו לעשות את העבודה הזאת עבורכם.

תנו למומחים לחדש לכם את האמבטיה

זה לא משנה אם הבעיה באמבטיה שלכם היא חלודה, שבר, סדק או כל תקלה אחרת, כי בכל מקרה עדיף שאת הציפוי החדש יתקינו לכם המומחים. כאשר אנשי מקצוע מובילים עושים את העבודה הם יכולים להסיר את הציפוי הישן בצורה מושלמת, לנקות הכול ורק אז להתקין את הציפוי החדש ולמרוח אותו. חשוב ביותר להישמע להוראות אנשי המקצוע שלכם ולא להפעיל את המים באמבטיה לפני שעבר כל הזמן שהם ביקשו מכם לא להשתמש בה. כך תוכלו להיות בטוחים שהציפוי יחזיק מעמד ליותר זמן ואין ספק שתצאו מרוצים מהתוצאה הסופית כי האמבטיה תיראה נפלא ותשמש אתכם לשנים.

אולי יעניין אותך גם