052-9095406
תמונת נושא: תיקון אמבטיה אקרילית בחולון

בהרבה מאוד בתים ניתן לראות שלפני שנים הותקנו אמבטיות איכותיות ביותר ואלה הן האמבטיות האקריליות. מדובר על אמבטיות מאוד עמידות וחזקות, ואחת ההוכחות לכך זו העובדה שהן פשוט לא מחלידות. מצד שני, באמבטיה מסוג כזה עלול להיות נזק אחר שכן הן עלולות להישבר או להיסדק ואז עולה השאלה מה בעצם כדאי לעשות. האם זה הרגע שבו אנחנו צריכים להודות שהגיע הזמן להוציא אלפי שקלים על אמבטיה חדשה? או שאולי בכל זאת ניתן לבצע תיקון אמבטיה אקרילית ולחסוך כך לא מעט כסף ובלגאן? אם גם אתם כבר לא ממלאים לכם את האמבטיה במים חמים וקופצים פנימה בגלל מצב האמבטיה, זה בהחלט הזמן לחשוב לעשות משהו בנידון. לקנות אמבטיה חדשה זה אומר להשקיע לא מעט כסף ולכן האפשרות של תיקון יכולה לעניין גם אתכם.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - חייגו 052-9095406 או השאירו פרטים:

שיפוץ אמבטיות בדרום: איך מתקנים אמבטיה אקרילית?

בדרך כלל כאשר מדברים על תיקון אמבטיה אקרילית לא מדברים על הלבשת אמבטיה, כמו שעושים במקרה של אמבטיית פח, שכן הפתרון הטוב ביותר יהיה ציפוי. התהליך עצמו אינו מסובר, הוא כולל כמה שלבים ובאופן עקרוני ניתן לראות שלמעשה מצפים את האמבטיה במספר שכבות שונות. לפני הכול הליך ציפוי האמבטיה יתחיל בכך שיתבצע ליטוש מכני לאמבטיה במטרה להוריד את השכבה הישנה. בהמשך יתבצע חיטוי ולאחר מכן תתבצע הכנת שטח חדר הרחצה כולו. כלומר, חלק מהעניין בכל עבודת הציפוי של האמבטיה הוא להקטין את הנזקים לסביבה ואת הבלגאן ולכן בשלב הכנת חדר הרחצה יפוזרו ניילונים למניעת לכלוך. לאחר מכן יותז חומר היסוד לציפוי החדש של האמבטיה ולבסוף יותזו מספר רב של שכבות הכוללות ציפוי אקרילי. חשוב ביותר לקחת בחשבון, בנושא של תיקון אמבטיה אקרילית בחולון, שלאחר עבודת הציפוי החומר חייב להתייבש בצורה יסודית ביותר לפני שמשתמשים באמבטיה.

כמה באמת תשלמו על עבודה כזאת בחולון?

ישנן מספר גורמים שיקבעו את כדאיות עבודת ציפוי האמבטיה שלכם ואת המחיר:

  1. מה המצב הנוכחי של האמבטיה?
  2. האם באמת ציפוי זו הבחירה המועדפת ולא הלבשה?
  3. לאיזה אנשי מקצוע אתם פונים?

בנוסף לכך, אם במקרה יש דחיפות בתיקון, ציפוי ושיפוץ אמבטיות בדרום, הרי שיש גם אנשי מקצוע שיוסיפו על כך עוד במחיר הסופי. מה שכן, אתם יכולים להיות בטוחים שלתקן את האמבטיה בחולון זה תמיד הרבה יותר משתלם לעומת האפשרות של קניית אמבטיה חדשה, אז למה לחשוב פעמיים? הזמינו עוד היום שירות כזה ותראו שתצאו מרוצים.

אולי יעניין אותך גם