052-9095406
תמונת נושא: מהי הלבשת אמבטיה ומדוע מומלץ לעשות זאת?

אחת לתקופה אתם מחליטים לשפץ חללים מסוימים בבית שלכם. בעוד ישנם רהיטים או אביזרים שונים בהם אתם משתמשים לעתים רחוקות, גם ישנם חדרים בהם השימוש הינו על בסיס יומי, בדגש על הכלים הנמצאים בו. האמבטיה שלכם נמצאת בשימוש בתדירות גבוהה – גם בשעת הרחצה היומית וגם בעת שאתם מעוניינים להתפנק באמבט מלא חם ביום חורפי. לא מעטים אלו המעוניינים להחליף את האמבטיה המותקנת בביתם, אך גם לא מעטים אלו שלא מעוניינים לבצע שיפוץ נרחב הכולל את פירוק האמבטיה הקיימת, והתקנה של אחת חדשה.

כידוע, האמבטיה שלכם, בין היתר בעקבות השימוש הרב בה, הופכת עם הזמן לאמבטיה שניכרים עליה סדקים, שריטות וחלודה. אז הבשורה המשמחת היא שאין כל סיבה לפרק את האמבטיה בעת שאתם מעוניינים באמבטיה חדשה. מה כן עושים? מבצעים הליך של הלבשת אמבטיה – תהליך קצר, מקצועי ויעיל שחוסך מכם את כל הטירחה! למי מומלצת עבודה שכזו? משקיעים המעוניינים לשפץ את דירת ההשקעה שלהם, אנשים פרטיים שרוצים לחדש את חדר האמבטיה, וגם עסקים העוסקים באירוח כמו מלונות או צימרים המעוניינים לשמר את סטנדרט האירוח הגבוה.

יישום הלבשת האמבטיה מתבצע באופן כזה שעל האמבטיה הקיימת, מתלבשת לה אמבטיה חדשה. בסופו של תהליך ולאחר ביצוע כל עבודות הגימור, חדר האמבטיה שלכם זוכה בנראות מחודשת. מה נחסך מכם? כמויות אדירות של אבק בעקבות שבירת אריחים וקירות בחדר האמבטיה, פסולת רבה שיש לפנות וימי עבודה ארוכים שעולים לכם יותר כסף. התהליך בכללותו נמשך כמה שעות ספורות, כאשר במרבית המקרים כבר באותו היום ניתן להשתמש באמבטיה החדשה שהותקנה אצלכם.

אז מהם היתרונות שיש לכם עם הלבשת האמבטיה?

אם גם אתם צריכים כמה סיבות טובות מדוע הלבשת אמבטיה עדיפה על פירוק האמבטיה, הנה הן לפניכם: ראשית, מהירות העבודה. לא לכולם יש את הפנאי לבצע שיפוצים נרחבים בבית, בעיקר לא כשמדובר על תהליכים המבוססים על שבירת אריחים, קירות ופינוי של פסולת. כל הזמן שאתם צריכים להקדיש על מנת להתחדש באמבטיה חדשה הוא בין 3 ל-4 שעות בלבד! הלבשת האמבטיה מתבצעת במינימום רעש, תוך שמיישמים גם שכבת בידוד איכותית.

בנוסף, העלות. עבודה של פירוק האמבטיה יקרה הרבה יותר מכמה סיבות: ראשית, ימי העבודה ארוכים יותר, כך שיש לשלם שכר לאנשי המקצוע עבור כל יום של עבודה. בנוסף, רכישת אמבטיה חדשה המותקנת על חשבון זו הישנה יקרה יותר. חשוב לציין כי למרות הפערים הגדולים במחיר העבודות, האמבטיה המולבשת על זו הקיימת היא אמבטיה חדשה לכל דבר ועניין.

כידוע, מצוקת המים במדינת ישראל ידועה לכל, אך נדמה כי לא נעשה מספיק על מנת לחסוך בצריכת המים. תאמינו או לא, אך בעת שאתם נהנים מאמבטיה חדשה כתוצאה מתהליך של הלבשת אמבט, אתם חוסכים המון מים. איך זה קורה? מאחר וישנה אמבטיה שמשתלבת על זו הקיימת, הרי שמדובר על אמבטיה קטנה יותר. המשמעות היא שבעת שתמלאו את האמבט, תהיו זקוקים לפחות מים וכך תוכלו לחסוך לא מעט מים. זאת עוד לפני שדובר על החיסכון הכספי הצפוי לכם בעקבות צריכה נמוכה יותר.

וחשוב לא פחות: המוטיבציה של רבים לבצע תהליך של הלבשת אמבטיה היא כמובן הנראות המחודשת. יישום התהליך מבטיח לכם חדר אמבט מחודש, חיוני ורענן! תכלית האמבטיה היא לסייע לכם בשגרת טיפוח וניקיון, כך שבעת שהרחצה שלכם מתבצעת באמבטיה מוזנחת, טעם החוויה שלכם נפגם. עם הלבשת האמבטיה אתם יכולים ליהנות מהחוויה בשלמותה!

עוד באתר:

שיפוץ האמבטיה לקבלת מראה יוקרתי

שירות תיקונים לניאגרות סמויות בכל הארץ