052-9095406
תמונת נושא: ציפוי אמבטיות – כל מה שאתם צריכים לדעת

חדר האמבטיה, באופן לא מפתיע, הוא אחד החדרים האהובים ביותר בבית. מדובר על חדר שכל המהות שלו היא פינוק, ניקוי וניחוחות נעימים. כל עוד האמבטיה שלכם חדשה, מתוחזקת ובמצב טוב, מובטחת לכם הנאה גדולה. הבעיה נוצרת בעת שהאמבטיה מגיעה למצב של שחיקה, כך שמרצון עז להגיע לשעת הרחצה בכל יום, אתם מוצאים עצמכם בחלל מעט מוזנח.

אכן, בעבר החלפת האמבטיה שלכם הייתה מבוססת על מהלכים לוגיסטיים רבים, אך כיום אתם יכולים ליהנות מעבודה קצרה, יעילה וכזו שעונה על הצורך שלכם: חידוש האמבטיה! על מה בדיוק מדובר? אם בעבר הלא כל כך רחוק האפשרות היחידה שעמדה לרשותכם הייתה פירוק האמבטיה והרכבה של אמבטיה חדשה, כיום אתם יכולים ליהנות מעבודת ציפוי לאמבטיה. רגע לפני שגם אתם מתפשרים על איכות החוויה שלכם בשעת הרחצה, הכירו גם אתם את היתרונות שיש בציפוי האמבטיה:

1.אין צורך לפרק את האמבטיה הקיימת

ראשית, אין כל צורך לפרק את האמבטיה הקיימת. אולי כעת היא משתקפת בפניכם כאמבטיה מקולפת, סדוקה או כזו שאיבדה מהגוון החיוני שלה, אך הודות לציפוי האמבטיה אתם זוכים בכלי פרקטי-עיצובי יוצא מן הכלל. כידוע, פירוק של האמבטיה אינו תהליך שמתחיל ונגמר ביום אחד, אלא שמדובר על מספר ימים שבהם הבית שלכם הופך ללא פחות מאתר בניה. מעבר לכמויות האבק האדירות והפסולת שנצברת, הרי שעלות של שירות שכזה לא תמיד נגישה לכל מי שמעוניין באמבטיה חדשה.

2.ארבע שעות בלבד ויש לכם אמבטיה מחודשת!

בשגרת החיים הקדחתנית לא תמיד יש לכולם את הזמן לבצע שיפוץ בחדר האמבטיה. בעוד עבודה של פירוק האמבט הישן ולאחר מכן התקנה של האמבט החדש מחולקת לכמה ימי עבודה, עם ציפוי האמבט אתם נהנים מעבודה מהירה הרבה יותר! העבודה לכשעצמה לוקחת כמה שעות בלבד, כאשר את הרחצה הבאה שלכם באמבטיה החדשה שחודשה וצופתה תוכלו לעשות לאחר כ-24 שעות בלבד. יישום הציפוי על האמבט הקיים שלכם יבטיח עמידות יוצאת דופן והגנה מפני שריטות וסדקים.

3.הדרך שלכם להוסיף גוון עיצובי חדש לחדר האמבט

אין עוד חדר בבית שלכם שמתקשר עם מונחים של פינוק, ניקיון וניחוחות נעימים של סבונים מאשר חדר האמבט. כידוע, האמבטיה הינה המוטיב המרכזי בחלל זה, כך שהמשמעות היא שנוכחות של אמבטיה ישנה, סדוקה וחסרת צבע, פוגעת בכל המרקם הכללי של החלל. עם השקעה בעבודת ציפוי וחידוש, אתם מרעננים אוטומטית את כל החלל, וכך שעת הרחצה שלכם הופכת מפנקת יותר, נעימה יותר ובעיקר מעוצבת יותר.

4.עלות כלכלית נוחה

המון אנשים דוחים שוב ושוב את השיפוצים שעליהם לעשות בבית, פשוט מאחר ולא תמיד השקעה כספית גדולה אפשרית. ואכן, עבודת פירוק של האמבטיה הישנה והתקנה של חדשה עולה לא מעט, אך עבודת ציפוי אמבט הינה זולה יותר ויכולה לחסוך לכם אלפי שקלים! השקעה נקודתית-חד פעמית תעניק לכם חוויה גדולה למשך שנים, כאשר ניתן ליישם את הציפוי על כל סוגי האמבטיות.

5.אתם מעלים את ערך חדר האמבט והדירה

בנוסף, אם הדירה בה אתם רוצים לבצע את עבודת הציפוי הינה דירת ההשקעה שלכם, הרי שהשקעה שכזו רק תטיב עמכם. מעבר לכך ששיפוץ חדר האמבטיה בצורה שכזו מעלה את ערך הדירה שלכם, הרי שהוא גם יוכל לקדם את החתימה על החוזה עם הדיירים הבאים שלכם. כידוע, אחד הדברים החשובים ביותר לדיירים הוא חדר אמבט מטופח ומשופץ, כך שאתם מחזיקים באופן זה ביתרון משמעותי.

 

עוד באתר:

שיפוץ אמבטיה חלודה

שיפוץ האמבטיה לקבלת מראה יוקרתי

טיפים מקצועיים לניקוי אמבטיות